Optie decor, etalage en publiciteit

Visie op de studierichting

In decor en etalage krijg je een brede en vooral praktische basisopleiding met weinig algemene vakken.  Deze artistieke en creatieve opleiding richt zich zowel op de reclamewereld als op de étalage- en/of de decoratiesector.  Je leert met kleuren , compositie, vormen, typografie … spelen. Je leert tekenen wat je ziet rondom jou en gebruikt hiervoor potlood, pen, inkt , verf, pastel en grafische computerprogramma’s.

Pakket

Het lessenrooster voor deze richting is momenteel nog niet bekend.

DERDE GRAAD
FINALITEIT ARBEIDSMARKT
DOMEIN KUNST EN CREATIE

Finaliteit arbeidsmarkt omhelst eerder weinig algemene vakken en veel praktijk. Deze finaliteit stoomt je klaar om direct terecht te kunnen op de arbeidsmarkt na je opleiding.

Opgelet;
deze richting wordt door de uitrol van de modernisering momenteel enkel aangeboden in het vijfde jaar voor het schooljaar 2023 – 2024.

Mensen die zich voor schooljaar 2023 – 2024 in deze graad en finaliteit willen inschrijven voor het zesde jaar kunnen onderaan deze pagina de richtingen in uitstroom raadplegen.

ONK

Opgelet;
deze richting wordt enkel aangeboden op onze vestiging in Oostnieuwkerke.

Wat na het secundair onderwijs?
Alle richtingen in deze finaliteit en graad
Enkel voor het zesde en zevende leerjaar tijdens schooljaar 2023-2024